TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
148 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
QR KODU
TESİSE MESAJ GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Tevfik Bey Mah. Mektep Sok. No:11 Küçükçekmece/İSTANBUL

TESİS HAKKINDA

Özel Rumeli Hastanesi 2006 yılında Sefaköy’de hizmet vermeye başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırmada “A Grubu” hastane statüsünde olmaya hak kazanmıştır.

Hastanemiz E-5 karayolu, Atatürk Havalimanı ve Metrobüs’e (toplu taşıma) olan yakınlık gibi konumunun sağlamış olduğu avantajlar sunmaktadır.

Komiteler

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hastane enfeksiyonlarının kontrolünün sağlanması ve gerekli önlemlerin alınmasından sorumlu komitedir.

HASTA VE ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hasta ve çalışan güvenliği ile ilgili gelen olay bildirimlerinin, uygunsuzlukların, düzeltici-önleyici faaliyetlerin takibinin sağlanması, organize edilmesi ve çalışmaların değerlendirilmesinden sorumlu komitedir.

EĞİTİM KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hasta eğitimlerinin etkin bir şekilde verilmesi, personelin sürekli eğitiminin sağlanması, yıllık eğitim planlamasının takibi, mesleki gelişmelere imkan tanınması ve eğitimlerin sağlanmasından sorumlu komitedir.

İLAÇ KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hastaların ilaçlı tedavilerinin düzenlenmesinde oluşabilecek risklerin minimize edilmesi hasta ve çalışanlara ilaç ve ilaç kullanımları ile ilgili eğitimlerin verilmesi, akılcı ilaç kullanımı bilgilendirmelerinin yapılması ve eczane isteklerinde doğru istemlerin uygun koşullarda sağlanmasından sorumlu komitedir.

TESİS KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hastane personelinin ve hastaların güvenliğini sağlamak, tesiste gelebilecek her türlü tehlikeye karşı önceden önlem almak, gerekli tedbirleri olarak takibini sağlamak, acil durumları için acil durum planı oluşturmaktan sorumlu komitedir.

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hastane personelinin ve hastaların radyasyon güvenliğinin sağlanması, oluşabilecek tehlikelere karşı önceden önlem alınması, radyasyon ölçümlerini yaparak takibinin sağlanması ve uygulanmasından sorumlu komitedir.

BİLGİ GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hastane otomasyon sisteminin etkili bir şekilde çalışmalarının sağlanması, personelin ihtiyacı doğrultusunda gereken bilgilerin verilmesi, bilgi ve veri güvenliğinin sağlanmasından sorumlu komitedir.

TRANSFÜZYON KOMİTESİ

Hastanemiz Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda hastalara uygun kan ürününü uygun miktarda vermek, güvenli kan transfüzyonunu sağlamak ve transfüzyonda yer alan tüm personelin sürekli eğitiminden sorumlu komitedir.

TESİS HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

TESİS HAKKINDA YORUM YAP

TESİS HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.