Doç. Dr. Hasan Önal

27 ZİYARETÇİ
  • Branş: Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları
  • Akademik Geçmişi

Tıp Fakültesi
İstanbul Üniversitesi Mezuniyet, 1995
Uzmanlık (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
?
Uzmanlık (Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları)
?

  • Baktığı Hastalıklar

Belirtilmemiş

  • Hakkında

Hasan Önal, 1973 yılında Malatya’da doğdu. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1995-2000 yılları arasında Sağlık Bakanlığı Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Doğum Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2004-2007 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Çocuk Metabolizması ve Çocuk Endokrinoloji Branşlarında eğitim gördü.

Askerlik görevini 2008-2009 yılları arasında Kasımpaşa Asker Devlet Hastanesi’nde tamamladı ve 2009-2011 yılları arasında İstanbul Sağlık Bakanlığı Bakırköy Doğumevi, Kadın ve Çocuk Hastanesi, Çocuk Endokrin ve Metabolizma Birimi’nde çalıştı. 2012 yılında Genel Pediatri Doçenti unvanını aldı.

Bu tarihten itibaren 2008 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Beslenme ve Güvenilir Gıda Araştırma Merkezi Fakültesinde Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Klinik Eğitim Görevlisi olarak görev yaptı. ve Araştırma Hastanesi, Pediatrik Endokrin ve Metabolizma Ünitesi. Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Derneği ve Pediatrik Metabolizma ve Beslenme Derneği. Çok sayıda ulusal ve uluslararası yayın mevcuttur.

Doç. Dr. Hasan Önal Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanı olarak Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Randevu Bilgileri
Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden e-devlet veya MHRS şifreniz ile giriş yapıp il olarak İstanbul, İlçe Olarak Küçükçekmece, Hastane olarak Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Hekim olarak Doç. Dr. Hasan Önal seçerek randevu alabilirsiniz.

HEKİM HAKKINDA YORUM YAP

HEKİM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.