GOLD Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
262 ZİYARETÇİ
QR KODU
TESİSE MESAJ GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

  • Çocuk Endokrinoloji Uzmanı Dr. Esra Deniz PAPATYA ÇAKIR; “Çocuklarda Obezite” Hakkında Bilgiler
  • Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde SMS Dönemi
  • Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robotik Cerrahi Tanıtım Filmi
  • Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tanıtım Filmi

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Zuhuratbaba Mh. Tevfik Sağlam Cd. No:11 Bakırköy/İstanbul

TESİS HAKKINDA

Hastanemizin kuruluşuna ilişkin öneri Sağlık Bakanlığı’na 1965 yılında yapılmış, 1969 yılında hastane hizmete hazır hale gelmiştir.

1970 yılında 100 yataklı Tropikal Hastalıklar Hastanesi olarak açılmıştır. 30 Eylül 1985 yılında genel amaçlı Devlet Hastanesi’ne dönüştürülen 150 yataklı hastanemiz, 2000 yılına kadar bu statüde hizmet vermiştir.

1998 yılında 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi, hastanemiz bünyesine katılmıştır.

Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Prof. Dr. Erşan AYGÜN’ün kurucu başhekimliğinde Eğitim ve Araştırma misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.

Branşlar

Acil Tıp – Adli Tıp – Aile Hekimliği – Anestezi ve Reanimasyon – Beyin ve Sinir Cerrahisi – Biyokimya – Çocuk Alerjisi – Çocuk Cerrahisi – Çocuk Psikiyatrisi – Çocuk Endokrinolojisi – Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları – Çocuk Gast. Hepatoloji ve Beslenme – Çocuk Kardiyolojisi – Çocuk Metabolizma Hastalıkları – Çocuk Nefrolojisi – Çocuk Nörolojisi – Çocuk Radyolojisi – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları – Çocuk Ürolojisi – Çocuk Yoğun Bakım – Deri ve Zührevi Hastalıkları – Diş Hastalıkları ve Tedavisi – Endokrinoloji ve Metabolizma – Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji – Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon – Gastroenteroloji – Genel Cerrahi – Göğüs Cerrahisi – Göğüs Hastalıkları – Girişimsel Nöroradyoloji – Girişimsel Radyoloji – Göz Hastalıkları – Hematoloji – İç Hastalıkları (Dahiliye) – Jinekolojik Onkoloji – Kadın Hastalıkları ve Doğum – Kalp ve Damar Cerrahisi – Kardiyoloji – Kulak Burun Boğaz Hastalıkları – Mikrobiyoloji – Nefroloji -Nöroloji – Nükleer Tıp – Kan Merkezi – Ortopedi ve Travmatoloji – Tıbbi Patoloji – Pratisyen Hekim – Psikiyatri – Radyasyon Onkolojisi – Radyodiagnostik – Romatoloji – Pediatri Kliniği – Tıbbi Onkoloji – Tıbbi Genetik – Üroloji – Yoğun Bakım

Bahçelievler Semt Polikliniği
Adres: Bahçelievler Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, 34180 Bahçelievler/İstanbul
Bakırköy Semt Polikliniği
Adres: Zeytinlik Mahallesi, Milliyetçi Sk. No:1, 34140 Bakırköy/İstanbul

TESİS HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

TESİS HAKKINDA YORUM YAP

TESİS HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.